Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Śrem
11:2
AP Błękitni Owińska
Koziołek Poznań
5:3
1922 Lechia Kostrzyn
Orlik Poznań
5:3
MKS Trzemeszno
Unia Swarzędz
8:0
Avia Kamionki
Wełna Rogoźno
1:3
Lotnik 1997 Poznań
Pogoń Książ Wielkopolski
- : -
Mieszko Gniezno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Avia Kamionki
5:3
Lotnik 1997 Poznań
1922 Lechia Kostrzyn
3:5
MKS Trzemeszno
AP Błękitni Owińska
0:19
Unia Swarzędz
Mieszko Gniezno
10:1
Orlik Poznań
Wełna Rogoźno
5:0
Pogoń Książ Wielkopolski
Koziołek Poznań
9:1
Warta Śrem
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Swarzędz
9:1
Koziołek Poznań
Warta Śrem
3:3
1922 Lechia Kostrzyn
Lotnik 1997 Poznań
3:6
AP Błękitni Owińska
Orlik Poznań
3:1
Wełna Rogoźno
Pogoń Książ Wielkopolski
4:5
Avia Kamionki
MKS Trzemeszno
1:5
Mieszko Gniezno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
1922 Lechia Kostrzyn
1:3
Mieszko Gniezno
Warta Śrem
1:13
Unia Swarzędz
Avia Kamionki
1:5
Orlik Poznań
Wełna Rogoźno
0:5
MKS Trzemeszno
AP Błękitni Owińska
1:2
Pogoń Książ Wielkopolski
Koziołek Poznań
8:3
Lotnik 1997 Poznań
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Swarzędz
- : -
1922 Lechia Kostrzyn
Lotnik 1997 Poznań
- : -
Warta Śrem
Pogoń Książ Wielkopolski
- : -
Koziołek Poznań
Orlik Poznań
- : -
AP Błękitni Owińska
Mieszko Gniezno
- : -
Wełna Rogoźno
MKS Trzemeszno
- : -
Avia Kamionki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
1922 Lechia Kostrzyn
- : -
Wełna Rogoźno
Unia Swarzędz
- : -
Lotnik 1997 Poznań
Warta Śrem
- : -
Pogoń Książ Wielkopolski
AP Błękitni Owińska
- : -
MKS Trzemeszno
Avia Kamionki
- : -
Mieszko Gniezno
Koziołek Poznań
- : -
Orlik Poznań
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Książ Wielkopolski
- : -
Unia Swarzędz
Mieszko Gniezno
- : -
AP Błękitni Owińska
Orlik Poznań
- : -
Warta Śrem
Lotnik 1997 Poznań
- : -
1922 Lechia Kostrzyn
Wełna Rogoźno
- : -
Avia Kamionki
MKS Trzemeszno
- : -
Koziołek Poznań
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
1922 Lechia Kostrzyn
- : -
Avia Kamionki
Unia Swarzędz
- : -
Orlik Poznań
Lotnik 1997 Poznań
- : -
Pogoń Książ Wielkopolski
Koziołek Poznań
- : -
Mieszko Gniezno
Warta Śrem
- : -
MKS Trzemeszno
AP Błękitni Owińska
- : -
Wełna Rogoźno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Książ Wielkopolski
- : -
1922 Lechia Kostrzyn
Avia Kamionki
- : -
AP Błękitni Owińska
Mieszko Gniezno
- : -
Warta Śrem
Orlik Poznań
- : -
Lotnik 1997 Poznań
Wełna Rogoźno
- : -
Koziołek Poznań
MKS Trzemeszno
- : -
Unia Swarzędz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Książ Wielkopolski
- : -
Orlik Poznań
1922 Lechia Kostrzyn
- : -
AP Błękitni Owińska
Unia Swarzędz
- : -
Mieszko Gniezno
Warta Śrem
- : -
Wełna Rogoźno
Lotnik 1997 Poznań
- : -
MKS Trzemeszno
Koziołek Poznań
- : -
Avia Kamionki
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Poznań
- : -
1922 Lechia Kostrzyn
Avia Kamionki
- : -
Warta Śrem
AP Błękitni Owińska
- : -
Koziołek Poznań
Wełna Rogoźno
- : -
Unia Swarzędz
MKS Trzemeszno
- : -
Pogoń Książ Wielkopolski
Mieszko Gniezno
- : -
Lotnik 1997 Poznań
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości