Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Vineta Wolin
3:0
Sokół Karlino
Hutnik Szczecin
0:5
Chemik Police
Orzeł Wałcz
5:0
MKP Szczecinek
Ina Goleniów
2:1
Gryf Kamień Pomorski
Gryf Polanów
2:3
GKS Leśnik Manowo
Pogoń Połczyn Zdrój
0:2
Olimp Gościno
Morzycko Moryń
6:4
Sparta Węgorzyno
Rasel Dygowo
0:2
Intermarche-Rega Trzebiatów
Błękitni II Stargard Szczeciński
0:4
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Polski Cukier Kluczevia Stargard
1:1
Gryf Polanów
Hutnik Szczecin
1:6
Vineta Wolin
Gryf Kamień Pomorski
3:0
Morzycko Moryń
Olimp Gościno
0:2
GKS Leśnik Manowo
Sparta Węgorzyno
0:0
Rasel Dygowo
Pogoń Połczyn Zdrój
0:3
Chemik Police
Sokół Karlino
0:0
Ina Goleniów
MKP Szczecinek
4:3
Błękitni II Stargard Szczeciński
Intermarche-Rega Trzebiatów
2:1
Orzeł Wałcz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Ina Goleniów
2:1
Hutnik Szczecin
Chemik Police
2:1
Olimp Gościno
GKS Leśnik Manowo
1:3
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Rasel Dygowo
3:0
Gryf Kamień Pomorski
Vineta Wolin
3:1
Pogoń Połczyn Zdrój
Orzeł Wałcz
3:4
Sparta Węgorzyno
Gryf Polanów
1:0
MKP Szczecinek
Morzycko Moryń
2:2
Sokół Karlino
Błękitni II Stargard Szczeciński
0:0
Intermarche-Rega Trzebiatów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Hutnik Szczecin
4:2
Morzycko Moryń
MKP Szczecinek
3:0
GKS Leśnik Manowo
Chemik Police
2:0
Vineta Wolin
Sokół Karlino
1:0
Rasel Dygowo
Pogoń Połczyn Zdrój
1:4
Ina Goleniów
Gryf Kamień Pomorski
1:1
Orzeł Wałcz
Intermarche-Rega Trzebiatów
2:1
Gryf Polanów
Olimp Gościno
1:1
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Sparta Węgorzyno
6:2
Błękitni II Stargard Szczeciński
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Vineta Wolin
1:1
Olimp Gościno
Rasel Dygowo
5:2
Hutnik Szczecin
Polski Cukier Kluczevia Stargard
1:1
MKP Szczecinek
Gryf Polanów
1:2
Sparta Węgorzyno
GKS Leśnik Manowo
0:2
Intermarche-Rega Trzebiatów
Ina Goleniów
3:0
Chemik Police
Orzeł Wałcz
1:1
Sokół Karlino
Morzycko Moryń
4:0
Pogoń Połczyn Zdrój
Błękitni II Stargard Szczeciński
3:0
Gryf Kamień Pomorski
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Morzycko Moryń
0:5
Chemik Police
Vineta Wolin
1:1
Ina Goleniów
Olimp Gościno
4:0
MKP Szczecinek
Hutnik Szczecin
2:2
Orzeł Wałcz
Sparta Węgorzyno
1:1
GKS Leśnik Manowo
Sokół Karlino
2:4
Błękitni II Stargard Szczeciński
Pogoń Połczyn Zdrój
0:4
Rasel Dygowo
Gryf Kamień Pomorski
2:1
Gryf Polanów
Intermarche-Rega Trzebiatów
1:0
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Rasel Dygowo
0:1
Chemik Police
Polski Cukier Kluczevia Stargard
4:3
Sparta Węgorzyno
Orzeł Wałcz
4:1
Pogoń Połczyn Zdrój
GKS Leśnik Manowo
4:6
Gryf Kamień Pomorski
MKP Szczecinek
2:4
Intermarche-Rega Trzebiatów
Morzycko Moryń
1:2
Vineta Wolin
Ina Goleniów
0:4
Olimp Gościno
Gryf Polanów
0:0
Sokół Karlino
Błękitni II Stargard Szczeciński
3:2
Hutnik Szczecin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Połczyn Zdrój
1:4
Błękitni II Stargard Szczeciński
Hutnik Szczecin
2:4
Gryf Polanów
Sparta Węgorzyno
4:0
MKP Szczecinek
Ina Goleniów
5:0
Morzycko Moryń
Olimp Gościno
0:0
Intermarche-Rega Trzebiatów
Sokół Karlino
1:3
GKS Leśnik Manowo
Vineta Wolin
1:1
Rasel Dygowo
Gryf Kamień Pomorski
4:0
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Chemik Police
3:0*
Orzeł Wałcz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Leśnik Manowo
2:1
Hutnik Szczecin
Polski Cukier Kluczevia Stargard
3:1
Sokół Karlino
Orzeł Wałcz
0:1
Vineta Wolin
Gryf Polanów
2:3
Pogoń Połczyn Zdrój
MKP Szczecinek
1:0
Gryf Kamień Pomorski
Intermarche-Rega Trzebiatów
0:1
Sparta Węgorzyno
Morzycko Moryń
0:1
Olimp Gościno
Błękitni II Stargard Szczeciński
4:2
Chemik Police
Rasel Dygowo
1:2
Ina Goleniów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Kamień Pomorski
0:1
Intermarche-Rega Trzebiatów
Hutnik Szczecin
2:3
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Chemik Police
5:1
Gryf Polanów
Ina Goleniów
3:1
Orzeł Wałcz
Olimp Gościno
2:3
Sparta Węgorzyno
Sokół Karlino
1:2
MKP Szczecinek
Pogoń Połczyn Zdrój
2:2
GKS Leśnik Manowo
Vineta Wolin
6:0
Błękitni II Stargard Szczeciński
Morzycko Moryń
3:1
Rasel Dygowo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Rasel Dygowo
1:2
Olimp Gościno
Polski Cukier Kluczevia Stargard
1:2
Pogoń Połczyn Zdrój
Orzeł Wałcz
3:1
Morzycko Moryń
Sparta Węgorzyno
5:0
Gryf Kamień Pomorski
GKS Leśnik Manowo
0:3
Chemik Police
Gryf Polanów
0:0
Vineta Wolin
MKP Szczecinek
2:1
Hutnik Szczecin
Błękitni II Stargard Szczeciński
2:2
Ina Goleniów
Intermarche-Rega Trzebiatów
3:3
Sokół Karlino
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Hutnik Szczecin
0:3
Intermarche-Rega Trzebiatów
Chemik Police
0:0
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Rasel Dygowo
3:0
Orzeł Wałcz
Ina Goleniów
0:0
Gryf Polanów
Olimp Gościno
3:1
Gryf Kamień Pomorski
Sokół Karlino
2:1
Sparta Węgorzyno
Pogoń Połczyn Zdrój
2:0
MKP Szczecinek
Vineta Wolin
2:1
GKS Leśnik Manowo
Morzycko Moryń
5:2
Błękitni II Stargard Szczeciński
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Polski Cukier Kluczevia Stargard
1:3
Vineta Wolin
GKS Leśnik Manowo
3:2
Ina Goleniów
Orzeł Wałcz
0:1
Olimp Gościno
Sparta Węgorzyno
2:1
Hutnik Szczecin
Gryf Polanów
4:2
Morzycko Moryń
MKP Szczecinek
1:4
Chemik Police
Intermarche-Rega Trzebiatów
0:2
Pogoń Połczyn Zdrój
Błękitni II Stargard Szczeciński
2:2
Rasel Dygowo
Gryf Kamień Pomorski
1:1
Sokół Karlino
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Hutnik Szczecin
1:1
Gryf Kamień Pomorski
Chemik Police
4:1
Intermarche-Rega Trzebiatów
Orzeł Wałcz
0:6
Błękitni II Stargard Szczeciński
Rasel Dygowo
0:0
Gryf Polanów
Ina Goleniów
2:2
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Morzycko Moryń
3:0
GKS Leśnik Manowo
Olimp Gościno
1:4
Sokół Karlino
Pogoń Połczyn Zdrój
4:2
Sparta Węgorzyno
Vineta Wolin
1:3
MKP Szczecinek
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Szczecinek
0:1
Ina Goleniów
GKS Leśnik Manowo
2:0
Rasel Dygowo
Sokół Karlino
2:3
Hutnik Szczecin
Polski Cukier Kluczevia Stargard
3:1
Morzycko Moryń
Gryf Polanów
3:1
Orzeł Wałcz
Sparta Węgorzyno
2:2
Chemik Police
Intermarche-Rega Trzebiatów
3:2
Vineta Wolin
Gryf Kamień Pomorski
1:1
Pogoń Połczyn Zdrój
Błękitni II Stargard Szczeciński
4:1
Olimp Gościno
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Police
2:0
Gryf Kamień Pomorski
Morzycko Moryń
5:2
MKP Szczecinek
Orzeł Wałcz
4:1
GKS Leśnik Manowo
Rasel Dygowo
3:5
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Ina Goleniów
0:2
Intermarche-Rega Trzebiatów
Olimp Gościno
2:1
Hutnik Szczecin
Pogoń Połczyn Zdrój
2:1
Sokół Karlino
Vineta Wolin
1:0
Sparta Węgorzyno
Błękitni II Stargard Szczeciński
0:1
Gryf Polanów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Szczecinek
0:1
Rasel Dygowo
GKS Leśnik Manowo
2:1
Błękitni II Stargard Szczeciński
Hutnik Szczecin
3:2
Pogoń Połczyn Zdrój
Gryf Polanów
2:5
Olimp Gościno
Sokół Karlino
2:4
Chemik Police
Sparta Węgorzyno
1:0
Ina Goleniów
Polski Cukier Kluczevia Stargard
1:0
Orzeł Wałcz
Intermarche-Rega Trzebiatów
1:2
Morzycko Moryń
Gryf Kamień Pomorski
1:3
Vineta Wolin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Leśnik Manowo
3:0*
Gryf Polanów
Sokół Karlino
1:1
Vineta Wolin
Chemik Police
2:1
Hutnik Szczecin
Polski Cukier Kluczevia Stargard
3:2
Błękitni II Stargard Szczeciński
MKP Szczecinek
3:0
Orzeł Wałcz
Olimp Gościno
2:1
Pogoń Połczyn Zdrój
Sparta Węgorzyno
3:0*
Morzycko Moryń
Intermarche-Rega Trzebiatów
3:1
Rasel Dygowo
Gryf Kamień Pomorski
2:0
Ina Goleniów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Polanów
0:3*
Polski Cukier Kluczevia Stargard
GKS Leśnik Manowo
1:1
Olimp Gościno
Chemik Police
3:0
Pogoń Połczyn Zdrój
Orzeł Wałcz
3:1
Intermarche-Rega Trzebiatów
Morzycko Moryń
1:2
Gryf Kamień Pomorski
Vineta Wolin
1:0
Hutnik Szczecin
Ina Goleniów
1:1
Sokół Karlino
Rasel Dygowo
1:0
Sparta Węgorzyno
Błękitni II Stargard Szczeciński
1:0
MKP Szczecinek
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Szczecinek
3:0*
Gryf Polanów
Sokół Karlino
8:0
Morzycko Moryń
Hutnik Szczecin
5:0
Ina Goleniów
Polski Cukier Kluczevia Stargard
4:2
GKS Leśnik Manowo
Sparta Węgorzyno
2:1
Orzeł Wałcz
Intermarche-Rega Trzebiatów
3:1
Błękitni II Stargard Szczeciński
Pogoń Połczyn Zdrój
1:2
Vineta Wolin
Gryf Kamień Pomorski
2:1
Rasel Dygowo
Olimp Gościno
1:0
Chemik Police
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Polanów
0:3*
Intermarche-Rega Trzebiatów
Błękitni II Stargard Szczeciński
1:2
Sparta Węgorzyno
Orzeł Wałcz
1:2
Gryf Kamień Pomorski
GKS Leśnik Manowo
0:2
MKP Szczecinek
Morzycko Moryń
1:2
Hutnik Szczecin
Vineta Wolin
1:3
Chemik Police
Polski Cukier Kluczevia Stargard
2:2
Olimp Gościno
Ina Goleniów
0:0
Pogoń Połczyn Zdrój
Rasel Dygowo
2:1
Sokół Karlino
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Węgorzyno
3:0*
Gryf Polanów
Hutnik Szczecin
4:3
Rasel Dygowo
Chemik Police
0:1
Ina Goleniów
Olimp Gościno
0:0
Vineta Wolin
Sokół Karlino
0:0
Orzeł Wałcz
Gryf Kamień Pomorski
2:2
Błękitni II Stargard Szczeciński
Pogoń Połczyn Zdrój
7:2
Morzycko Moryń
MKP Szczecinek
3:2
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Intermarche-Rega Trzebiatów
2:1
GKS Leśnik Manowo
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Polanów
0:3*
Gryf Kamień Pomorski
GKS Leśnik Manowo
0:1
Sparta Węgorzyno
Chemik Police
9:0
Morzycko Moryń
Orzeł Wałcz
1:2
Hutnik Szczecin
Polski Cukier Kluczevia Stargard
2:1
Intermarche-Rega Trzebiatów
Ina Goleniów
1:2
Vineta Wolin
MKP Szczecinek
1:1
Olimp Gościno
Rasel Dygowo
1:1
Pogoń Połczyn Zdrój
Błękitni II Stargard Szczeciński
6:0
Sokół Karlino
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Police
2:2
Rasel Dygowo
Sokół Karlino
3:0*
Gryf Polanów
Olimp Gościno
1:2
Ina Goleniów
Sparta Węgorzyno
3:1
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Pogoń Połczyn Zdrój
0:2
Orzeł Wałcz
Hutnik Szczecin
3:0
Błękitni II Stargard Szczeciński
Vineta Wolin
10:3
Morzycko Moryń
Gryf Kamień Pomorski
3:0
GKS Leśnik Manowo
Intermarche-Rega Trzebiatów
2:2
MKP Szczecinek
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Intermarche-Rega Trzebiatów
0:2
Olimp Gościno
MKP Szczecinek
3:1
Sparta Węgorzyno
Gryf Polanów
0:3*
Hutnik Szczecin
Błękitni II Stargard Szczeciński
8:1
Pogoń Połczyn Zdrój
Polski Cukier Kluczevia Stargard
3:0
Gryf Kamień Pomorski
GKS Leśnik Manowo
2:0
Sokół Karlino
Orzeł Wałcz
0:1
Chemik Police
Morzycko Moryń
0:8
Ina Goleniów
Rasel Dygowo
1:0
Vineta Wolin
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Połczyn Zdrój
3:0*
Gryf Polanów
Sokół Karlino
2:4
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Sparta Węgorzyno
0:2
Intermarche-Rega Trzebiatów
Hutnik Szczecin
7:2
GKS Leśnik Manowo
Ina Goleniów
2:3
Rasel Dygowo
Chemik Police
4:1
Błękitni II Stargard Szczeciński
Vineta Wolin
5:0
Orzeł Wałcz
Gryf Kamień Pomorski
1:3
MKP Szczecinek
Olimp Gościno
7:0
Morzycko Moryń
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Polanów
0:3*
Chemik Police
Rasel Dygowo
10:0
Morzycko Moryń
Polski Cukier Kluczevia Stargard
1:0
Hutnik Szczecin
Sparta Węgorzyno
3:6
Olimp Gościno
GKS Leśnik Manowo
4:0
Pogoń Połczyn Zdrój
Orzeł Wałcz
1:2
Ina Goleniów
Intermarche-Rega Trzebiatów
3:1
Gryf Kamień Pomorski
Błękitni II Stargard Szczeciński
0:0
Vineta Wolin
MKP Szczecinek
0:1
Sokół Karlino
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Vineta Wolin
3:0*
Gryf Polanów
Gryf Kamień Pomorski
1:2
Sparta Węgorzyno
Hutnik Szczecin
1:1
MKP Szczecinek
Chemik Police
3:0
GKS Leśnik Manowo
Sokół Karlino
2:1
Intermarche-Rega Trzebiatów
Pogoń Połczyn Zdrój
2:6
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Morzycko Moryń
0:8
Orzeł Wałcz
Ina Goleniów
3:0
Błękitni II Stargard Szczeciński
Olimp Gościno
1:4
Rasel Dygowo
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Polanów
0:3*
Ina Goleniów
GKS Leśnik Manowo
0:3
Vineta Wolin
Polski Cukier Kluczevia Stargard
1:1
Chemik Police
Sparta Węgorzyno
1:0
Sokół Karlino
Gryf Kamień Pomorski
0:1
Olimp Gościno
Orzeł Wałcz
1:3
Rasel Dygowo
MKP Szczecinek
9:1
Pogoń Połczyn Zdrój
Intermarche-Rega Trzebiatów
0:2
Hutnik Szczecin
Błękitni II Stargard Szczeciński
12:0
Morzycko Moryń
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Morzycko Moryń
3:0*
Gryf Polanów
Hutnik Szczecin
5:4
Sparta Węgorzyno
Chemik Police
1:5
MKP Szczecinek
Sokół Karlino
3:3
Gryf Kamień Pomorski
Olimp Gościno
1:0
Orzeł Wałcz
Pogoń Połczyn Zdrój
2:6
Intermarche-Rega Trzebiatów
Vineta Wolin
3:1
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Ina Goleniów
2:1
GKS Leśnik Manowo
Rasel Dygowo
4:3
Błękitni II Stargard Szczeciński
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Polanów
0:3*
Rasel Dygowo
GKS Leśnik Manowo
11:0
Morzycko Moryń
Sokół Karlino
2:0
Olimp Gościno
Sparta Węgorzyno
2:2
Pogoń Połczyn Zdrój
Polski Cukier Kluczevia Stargard
3:3
Ina Goleniów
Gryf Kamień Pomorski
2:0
Hutnik Szczecin
Błękitni II Stargard Szczeciński
3:2
Orzeł Wałcz
MKP Szczecinek
2:0
Vineta Wolin
Intermarche-Rega Trzebiatów
0:1
Chemik Police
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wałcz
3:0*
Gryf Polanów
Hutnik Szczecin
6:0
Sokół Karlino
Chemik Police
2:3
Sparta Węgorzyno
Morzycko Moryń
2:14
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Olimp Gościno
4:3
Błękitni II Stargard Szczeciński
Pogoń Połczyn Zdrój
2:3
Gryf Kamień Pomorski
Vineta Wolin
2:0
Intermarche-Rega Trzebiatów
Ina Goleniów
3:0
MKP Szczecinek
Rasel Dygowo
2:0
GKS Leśnik Manowo
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Polanów
0:3*
Błękitni II Stargard Szczeciński
GKS Leśnik Manowo
2:1
Orzeł Wałcz
Sokół Karlino
3:2
Pogoń Połczyn Zdrój
Hutnik Szczecin
2:1
Olimp Gościno
Polski Cukier Kluczevia Stargard
2:1
Rasel Dygowo
Sparta Węgorzyno
2:5
Vineta Wolin
Gryf Kamień Pomorski
1:1
Chemik Police
MKP Szczecinek
3:0*
Morzycko Moryń
Intermarche-Rega Trzebiatów
1:1
Ina Goleniów
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni II Stargard Szczeciński
3:0*
GKS Leśnik Manowo
Olimp Gościno
3:0*
Gryf Polanów
Chemik Police
3:0*
Sokół Karlino
Rasel Dygowo
3:4
MKP Szczecinek
Morzycko Moryń
1:13
Intermarche-Rega Trzebiatów
Orzeł Wałcz
4:1
Polski Cukier Kluczevia Stargard
Pogoń Połczyn Zdrój
3:5
Hutnik Szczecin
Vineta Wolin
2:0
Gryf Kamień Pomorski
Ina Goleniów
6:1
Sparta Węgorzyno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości