Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Praga Warszawa
3:1
KS Raszyn
Polonia Środa Wielkopolska
1:4
UKS II SMS Łódź.
Stomil Olsztyn
3:1
Unifreeze Górzno
Piastovia Piastów
6:0
Sztorm AWFiS Gdańsk
KKP Bydgoszcz
1:0
KKPK II Medyk Konin
Kotwica Kórnik
1:11
Akademia Piłkarska LG
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Unifreeze Górzno
0:2
KKP Bydgoszcz
Akademia Piłkarska LG
5:2
KS Raszyn
UKS II SMS Łódź.
3:1
Stomil Olsztyn
KKPK II Medyk Konin
2:1
Praga Warszawa
Sztorm AWFiS Gdańsk
0:6
Polonia Środa Wielkopolska
Piastovia Piastów
5:4
Kotwica Kórnik
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Środa Wielkopolska
3:2
Kotwica Kórnik
Stomil Olsztyn
5:0
Sztorm AWFiS Gdańsk
Praga Warszawa
2:2
Unifreeze Górzno
KS Raszyn
1:1
KKPK II Medyk Konin
KKP Bydgoszcz
3:0
UKS II SMS Łódź.
Piastovia Piastów
3:3
Akademia Piłkarska LG
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sztorm AWFiS Gdańsk
1:7
KKP Bydgoszcz
Unifreeze Górzno
2:1
KS Raszyn
UKS II SMS Łódź.
2:1
Praga Warszawa
Piastovia Piastów
4:1
Polonia Środa Wielkopolska
Kotwica Kórnik
1:6
Stomil Olsztyn
Akademia Piłkarska LG
3:0
KKPK II Medyk Konin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Środa Wielkopolska
3:2
Akademia Piłkarska LG
KKPK II Medyk Konin
1:0
Unifreeze Górzno
Stomil Olsztyn
2:1
Piastovia Piastów
KKP Bydgoszcz
8:1
Kotwica Kórnik
KS Raszyn
0:3
UKS II SMS Łódź.
Praga Warszawa
6:0
Sztorm AWFiS Gdańsk
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II SMS Łódź.
1:1
KKPK II Medyk Konin
Sztorm AWFiS Gdańsk
0:2
KS Raszyn
Polonia Środa Wielkopolska
3:6
Stomil Olsztyn
Kotwica Kórnik
1:7
Praga Warszawa
Piastovia Piastów
2:3
KKP Bydgoszcz
Akademia Piłkarska LG
3:5
Unifreeze Górzno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KKPK II Medyk Konin
3:0*
Sztorm AWFiS Gdańsk
KS Raszyn
2:1
Kotwica Kórnik
Stomil Olsztyn
3:1
Akademia Piłkarska LG
Unifreeze Górzno
2:4
UKS II SMS Łódź.
KKP Bydgoszcz
3:0
Polonia Środa Wielkopolska
Praga Warszawa
1:1
Piastovia Piastów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sztorm AWFiS Gdańsk
0:9
Unifreeze Górzno
Kotwica Kórnik
1:2
KKPK II Medyk Konin
Polonia Środa Wielkopolska
2:3
Praga Warszawa
Akademia Piłkarska LG
3:3
UKS II SMS Łódź.
Stomil Olsztyn
3:2
KKP Bydgoszcz
Piastovia Piastów
0:1
KS Raszyn
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II SMS Łódź.
5:0
Sztorm AWFiS Gdańsk
Praga Warszawa
1:5
Stomil Olsztyn
KS Raszyn
2:4
Polonia Środa Wielkopolska
Unifreeze Górzno
10:0
Kotwica Kórnik
KKPK II Medyk Konin
7:0
Piastovia Piastów
KKP Bydgoszcz
4:1
Akademia Piłkarska LG
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Stomil Olsztyn
8:0
KS Raszyn
Akademia Piłkarska LG
7:0
Sztorm AWFiS Gdańsk
Piastovia Piastów
2:0
Unifreeze Górzno
Kotwica Kórnik
0:3
UKS II SMS Łódź.
Polonia Środa Wielkopolska
0:3
KKPK II Medyk Konin
KKP Bydgoszcz
1:0
Praga Warszawa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Unifreeze Górzno
5:0
Polonia Środa Wielkopolska
UKS II SMS Łódź.
2:0
Piastovia Piastów
Sztorm AWFiS Gdańsk
1:2
Kotwica Kórnik
KKPK II Medyk Konin
3:1
Stomil Olsztyn
Praga Warszawa
4:2
Akademia Piłkarska LG
KS Raszyn
1:6
KKP Bydgoszcz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sztorm AWFiS Gdańsk
0:3*
Piastovia Piastów
Akademia Piłkarska LG
3:0*
Kotwica Kórnik
KS Raszyn
2:3
Praga Warszawa
KKPK II Medyk Konin
1:4
KKP Bydgoszcz
UKS II SMS Łódź.
5:0
Polonia Środa Wielkopolska
Unifreeze Górzno
1:3
Stomil Olsztyn
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Stomil Olsztyn
4:1
UKS II SMS Łódź.
Polonia Środa Wielkopolska
3:0*
Sztorm AWFiS Gdańsk
Piastovia Piastów
3:0*
Kotwica Kórnik
Praga Warszawa
1:3
KKPK II Medyk Konin
KS Raszyn
1:4
Akademia Piłkarska LG
KKP Bydgoszcz
2:1
Unifreeze Górzno
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Kotwica Kórnik
0:3*
Polonia Środa Wielkopolska
Sztorm AWFiS Gdańsk
0:3*
Stomil Olsztyn
UKS II SMS Łódź.
2:2
KKP Bydgoszcz
Unifreeze Górzno
4:3
Praga Warszawa
Akademia Piłkarska LG
3:1
Piastovia Piastów
KKPK II Medyk Konin
4:0
KS Raszyn
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KKPK II Medyk Konin
2:1
Akademia Piłkarska LG
KKP Bydgoszcz
3:0*
Sztorm AWFiS Gdańsk
Stomil Olsztyn
3:0*
Kotwica Kórnik
KS Raszyn
7:1
Unifreeze Górzno
Praga Warszawa
0:1
UKS II SMS Łódź.
Polonia Środa Wielkopolska
1:2
Piastovia Piastów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Kotwica Kórnik
0:3*
KKP Bydgoszcz
Sztorm AWFiS Gdańsk
0:3*
Praga Warszawa
UKS II SMS Łódź.
3:0
KS Raszyn
Unifreeze Górzno
2:0
KKPK II Medyk Konin
Akademia Piłkarska LG
4:0
Polonia Środa Wielkopolska
Piastovia Piastów
1:5
Stomil Olsztyn
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Stomil Olsztyn
0:2
Polonia Środa Wielkopolska
Unifreeze Górzno
2:6
Akademia Piłkarska LG
KS Raszyn
3:0*
Sztorm AWFiS Gdańsk
Praga Warszawa
3:0*
Kotwica Kórnik
KKPK II Medyk Konin
1:5
UKS II SMS Łódź.
KKP Bydgoszcz
7:0
Piastovia Piastów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Kotwica Kórnik
0:3*
KS Raszyn
UKS II SMS Łódź.
2:0
Unifreeze Górzno
Sztorm AWFiS Gdańsk
0:3*
KKPK II Medyk Konin
Polonia Środa Wielkopolska
1:3
KKP Bydgoszcz
Akademia Piłkarska LG
0:5
Stomil Olsztyn
Piastovia Piastów
2:0
Praga Warszawa
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Unifreeze Górzno
3:0*
Sztorm AWFiS Gdańsk
KKPK II Medyk Konin
3:0*
Kotwica Kórnik
KS Raszyn
1:2
Piastovia Piastów
Praga Warszawa
9:0
Polonia Środa Wielkopolska
UKS II SMS Łódź.
2:0
Akademia Piłkarska LG
KKP Bydgoszcz
2:1
Stomil Olsztyn
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Kotwica Kórnik
0:3*
Unifreeze Górzno
Sztorm AWFiS Gdańsk
0:3*
UKS II SMS Łódź.
Stomil Olsztyn
5:0
Praga Warszawa
Polonia Środa Wielkopolska
6:2
KS Raszyn
Akademia Piłkarska LG
0:0
KKP Bydgoszcz
Piastovia Piastów
4:3
KKPK II Medyk Konin
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II SMS Łódź.
3:0*
Kotwica Kórnik
Sztorm AWFiS Gdańsk
0:3*
Akademia Piłkarska LG
Praga Warszawa
1:5
KKP Bydgoszcz
Unifreeze Górzno
6:2
Piastovia Piastów
KS Raszyn
1:7
Stomil Olsztyn
KKPK II Medyk Konin
5:1
Polonia Środa Wielkopolska
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Kotwica Kórnik
3:3*
Sztorm AWFiS Gdańsk
KKP Bydgoszcz
- : -
KS Raszyn
Polonia Środa Wielkopolska
- : -
Unifreeze Górzno
Stomil Olsztyn
- : -
KKPK II Medyk Konin
Piastovia Piastów
- : -
UKS II SMS Łódź.
Akademia Piłkarska LG
- : -
Praga Warszawa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości