Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II SMS Łódź.
6:0
Polonia Poznań
Praga Warszawa
2:3
Polonia Środa Wielkopolska
KKP Stomilanki Olsztyn
6:1
Piastovia Piastów
UKS Ząbkovia Ząbki
1:1
Unifreeze Górzno
AP Kotwica Kołobrzeg
1:3
AP LG Gdańsk
KKPK II Medyk Konin
1:1
KS Raszyn
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Unifreeze Górzno
1:5
UKS II SMS Łódź.
KKPK II Medyk Konin
0:3
KKP Stomilanki Olsztyn
Polonia Środa Wielkopolska
3:1
UKS Ząbkovia Ząbki
Polonia Poznań
1:3
AP Kotwica Kołobrzeg
KS Raszyn
0:2
AP LG Gdańsk
Piastovia Piastów
0:1
Praga Warszawa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II SMS Łódź.
5:0
Polonia Środa Wielkopolska
AP LG Gdańsk
4:1
Polonia Poznań
KKP Stomilanki Olsztyn
3:1
KS Raszyn
Praga Warszawa
1:1
KKPK II Medyk Konin
UKS Ząbkovia Ząbki
3:5
Piastovia Piastów
AP Kotwica Kołobrzeg
2:1
Unifreeze Górzno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Unifreeze Górzno
3:4
AP LG Gdańsk
Polonia Środa Wielkopolska
3:0
AP Kotwica Kołobrzeg
KKP Stomilanki Olsztyn
0:2
Praga Warszawa
KS Raszyn
1:0
Polonia Poznań
Piastovia Piastów
1:6
UKS II SMS Łódź.
KKPK II Medyk Konin
0:2
UKS Ząbkovia Ząbki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II SMS Łódź.
2:1
KKPK II Medyk Konin
UKS Ząbkovia Ząbki
3:3
KKP Stomilanki Olsztyn
KS Raszyn
3:1
Praga Warszawa
Polonia Poznań
2:2
Unifreeze Górzno
AP LG Gdańsk
2:2
Polonia Środa Wielkopolska
AP Kotwica Kołobrzeg
0:2
Piastovia Piastów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KKP Stomilanki Olsztyn
1:0
UKS II SMS Łódź.
Piastovia Piastów
2:0
AP LG Gdańsk
KKPK II Medyk Konin
5:0
AP Kotwica Kołobrzeg
Praga Warszawa
6:1
UKS Ząbkovia Ząbki
KS Raszyn
3:3
Unifreeze Górzno
Polonia Środa Wielkopolska
4:0
Polonia Poznań
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Unifreeze Górzno
2:3
Polonia Środa Wielkopolska
UKS II SMS Łódź.
3:2
Praga Warszawa
Polonia Poznań
0:3
Piastovia Piastów
AP Kotwica Kołobrzeg
2:1
KKP Stomilanki Olsztyn
AP LG Gdańsk
3:2
KKPK II Medyk Konin
UKS Ząbkovia Ząbki
2:1
KS Raszyn
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Praga Warszawa
5:0
AP Kotwica Kołobrzeg
UKS Ząbkovia Ząbki
1:6
UKS II SMS Łódź.
KKP Stomilanki Olsztyn
2:3
AP LG Gdańsk
KKPK II Medyk Konin
7:0
Polonia Poznań
KS Raszyn
0:2
Polonia Środa Wielkopolska
Piastovia Piastów
2:2
Unifreeze Górzno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Poznań
0:5
KKP Stomilanki Olsztyn
Unifreeze Górzno
2:4
KKPK II Medyk Konin
Polonia Środa Wielkopolska
1:3
Piastovia Piastów
AP Kotwica Kołobrzeg
1:4
UKS Ząbkovia Ząbki
AP LG Gdańsk
2:0
Praga Warszawa
UKS II SMS Łódź.
5:1
KS Raszyn
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KKPK II Medyk Konin
0:1
Polonia Środa Wielkopolska
UKS II SMS Łódź.
1:0
AP Kotwica Kołobrzeg
KKP Stomilanki Olsztyn
4:2
Unifreeze Górzno
Praga Warszawa
2:0
Polonia Poznań
UKS Ząbkovia Ząbki
0:3
AP LG Gdańsk
KS Raszyn
1:2
Piastovia Piastów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Unifreeze Górzno
- : -
Praga Warszawa
Polonia Środa Wielkopolska
- : -
KKP Stomilanki Olsztyn
AP Kotwica Kołobrzeg
- : -
KS Raszyn
Piastovia Piastów
- : -
KKPK II Medyk Konin
Polonia Poznań
- : -
UKS Ząbkovia Ząbki
AP LG Gdańsk
- : -
UKS II SMS Łódź.
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości