Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Kasztelania Brudzew
2:0
Górnik Wierzbinek
GKS Olszówka
4:2
Grom Malanów
Olimpia Koło
5:1
Sparta Konin
Oranje Konin
1:1
Tur 1921 Turek
Znicz Władysławów
2:8
Górnik Konin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Malanów
2:3
Kasztelania Brudzew
Górnik Konin
3:0
Orzeł Grzegorzew
Oranje Konin
5:2
GKS Olszówka
Górnik Wierzbinek
8:0
Znicz Władysławów
Tur 1921 Turek
1:1
Sparta Konin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Koło
1:1
Górnik Konin
Kasztelania Brudzew
3:4
Oranje Konin
GKS Olszówka
0:4
Tur 1921 Turek
Znicz Władysławów
3:3
Grom Malanów
Orzeł Grzegorzew
1:1
Górnik Wierzbinek
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Malanów
5:0
Orzeł Grzegorzew
Oranje Konin
6:0
Znicz Władysławów
GKS Olszówka
3:4
Kasztelania Brudzew
Górnik Wierzbinek
0:5
Olimpia Koło
Górnik Konin
0:1
Sparta Konin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Konin
4:0
Górnik Wierzbinek
Olimpia Koło
3:1
Grom Malanów
Znicz Władysławów
4:3
GKS Olszówka
Orzeł Grzegorzew
0:9
Oranje Konin
Tur 1921 Turek
4:2
Kasztelania Brudzew
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Oranje Konin
0:1
Olimpia Koło
GKS Olszówka
5:2
Orzeł Grzegorzew
Kasztelania Brudzew
7:1
Znicz Władysławów
Tur 1921 Turek
1:1
Górnik Konin
Grom Malanów
2:4
Sparta Konin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Konin
1:1
Oranje Konin
Górnik Konin
2:2
Górnik Wierzbinek
Olimpia Koło
8:1
GKS Olszówka
Orzeł Grzegorzew
2:7
Kasztelania Brudzew
Znicz Władysławów
1:5
Tur 1921 Turek
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Malanów
1:1
Górnik Konin
Kasztelania Brudzew
0:4
Olimpia Koło
Znicz Władysławów
2:4
Orzeł Grzegorzew
GKS Olszówka
1:9
Sparta Konin
Tur 1921 Turek
5:0
Górnik Wierzbinek
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wierzbinek
6:3
Grom Malanów
Górnik Konin
0:2
Oranje Konin
Olimpia Koło
9:1
Znicz Władysławów
Orzeł Grzegorzew
0:3
Tur 1921 Turek
Sparta Konin
4:2
Kasztelania Brudzew
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Grzegorzew
0:5
Olimpia Koło
Znicz Władysławów
1:12
Sparta Konin
GKS Olszówka
1:6
Górnik Konin
Oranje Konin
3:0*
Górnik Wierzbinek
Tur 1921 Turek
2:1
Grom Malanów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Malanów
2:3
Oranje Konin
Górnik Wierzbinek
3:1
GKS Olszówka
Olimpia Koło
2:0
Tur 1921 Turek
Sparta Konin
5:0
Orzeł Grzegorzew
Górnik Konin
5:1
Kasztelania Brudzew
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Orzeł Grzegorzew
Grom Malanów
7:1
GKS Olszówka
Górnik Konin
6:1
Znicz Władysławów
Tur 1921 Turek
2:1
Oranje Konin
Górnik Wierzbinek
2:3
Kasztelania Brudzew
Sparta Konin
0:2
Olimpia Koło
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Olimpia Koło
Kasztelania Brudzew
6:2
Grom Malanów
GKS Olszówka
0:6
Oranje Konin
Orzeł Grzegorzew
1:5
Górnik Konin
Znicz Władysławów
2:3
Górnik Wierzbinek
Sparta Konin
0:1
Tur 1921 Turek
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Sparta Konin
Grom Malanów
2:0
Znicz Władysławów
Oranje Konin
0:2
Kasztelania Brudzew
Górnik Wierzbinek
2:1
Orzeł Grzegorzew
Tur 1921 Turek
6:1
GKS Olszówka
Górnik Konin
0:0
Olimpia Koło
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Tur 1921 Turek
Olimpia Koło
1:0
Górnik Wierzbinek
Sparta Konin
1:3
Górnik Konin
Kasztelania Brudzew
5:0
GKS Olszówka
Znicz Władysławów
2:2
Oranje Konin
Orzeł Grzegorzew
2:2
Grom Malanów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Konin
Pauza
Kasztelania Brudzew
3:3
Tur 1921 Turek
GKS Olszówka
2:2
Znicz Władysławów
Grom Malanów
1:3
Olimpia Koło
Oranje Konin
10:0
Orzeł Grzegorzew
Górnik Wierzbinek
2:1
Sparta Konin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Górnik Wierzbinek
Sparta Konin
5:2
Grom Malanów
Orzeł Grzegorzew
1:3
GKS Olszówka
Górnik Konin
2:0
Tur 1921 Turek
Znicz Władysławów
0:3
Kasztelania Brudzew
Olimpia Koło
0:0
Oranje Konin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Malanów
Pauza
Kasztelania Brudzew
3:2
Orzeł Grzegorzew
Oranje Konin
0:1
Sparta Konin
GKS Olszówka
0:2
Olimpia Koło
Górnik Wierzbinek
4:0
Górnik Konin
Tur 1921 Turek
5:0
Znicz Władysławów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Oranje Konin
Górnik Konin
4:3
Grom Malanów
Olimpia Koło
2:0
Kasztelania Brudzew
Orzeł Grzegorzew
1:6
Znicz Władysławów
Górnik Wierzbinek
1:8
Tur 1921 Turek
Sparta Konin
10:3
GKS Olszówka
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Olszówka
Pauza
Oranje Konin
0:0
Górnik Konin
Grom Malanów
3:1
Górnik Wierzbinek
Kasztelania Brudzew
2:5
Sparta Konin
Znicz Władysławów
1:6
Olimpia Koło
Tur 1921 Turek
4:1
Orzeł Grzegorzew
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Kasztelania Brudzew
Górnik Konin
6:0
GKS Olszówka
Górnik Wierzbinek
0:1
Oranje Konin
Grom Malanów
2:7
Tur 1921 Turek
Olimpia Koło
12:0
Orzeł Grzegorzew
Sparta Konin
5:3
Znicz Władysławów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Władysławów
Pauza
Tur 1921 Turek
0:0
Olimpia Koło
Kasztelania Brudzew
3:1
Górnik Konin
Oranje Konin
5:3
Grom Malanów
GKS Olszówka
1:1
Górnik Wierzbinek
Orzeł Grzegorzew
0:2
Sparta Konin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości