Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
xxxxxxxxxx xxxxxxx
1:7
AP Malbork
KP II Starogard Gdański
5:1
Jurand Lasowice
Start Kulice
1:2
Delta Miłoradz
Centrum Pelplin
1:6
Gryf Tczew
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Delta Miłoradz
0:3
Centrum Pelplin
KP II Starogard Gdański
2:1
xxxxxxxxxx xxxxxxx
Jurand Lasowice
0:16
Gryf Tczew
AP Malbork
1:3
Start Kulice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
xxxxxxxxxx xxxxxxx
5:1
Jurand Lasowice
Start Kulice
2:2
KP II Starogard Gdański
Gryf Tczew
4:0
Delta Miłoradz
Centrum Pelplin
10:2
AP Malbork
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
xxxxxxxxxx xxxxxxx
3:1
Start Kulice
Jurand Lasowice
1:4
Delta Miłoradz
KP II Starogard Gdański
1:0
Centrum Pelplin
AP Malbork
0:8
Gryf Tczew
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Delta Miłoradz
1:2
AP Malbork
Start Kulice
14:1
Jurand Lasowice
Gryf Tczew
9:0
KP II Starogard Gdański
Centrum Pelplin
4:2
xxxxxxxxxx xxxxxxx
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
xxxxxxxxxx xxxxxxx
0:9
Gryf Tczew
Jurand Lasowice
0:10
AP Malbork
Start Kulice
1:2
Centrum Pelplin
KP II Starogard Gdański
3:3
Delta Miłoradz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Delta Miłoradz
0:2
xxxxxxxxxx xxxxxxx
Start Kulice
2:6
Gryf Tczew
Centrum Pelplin
10:0
Jurand Lasowice
AP Malbork
2:3
KP II Starogard Gdański
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Tczew
3:0*
Centrum Pelplin
Jurand Lasowice
1:5
KP II Starogard Gdański
Delta Miłoradz
2:3
Start Kulice
AP Malbork
1:3
xxxxxxxxxx xxxxxxx
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
xxxxxxxxxx xxxxxxx
1:2
KP II Starogard Gdański
Centrum Pelplin
8:0
Delta Miłoradz
Gryf Tczew
7:0
Jurand Lasowice
Start Kulice
3:0
AP Malbork
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Tczew
7:1
Delta Miłoradz
KP II Starogard Gdański
3:5
Start Kulice
xxxxxxxxxx xxxxxxx
1:0
Jurand Lasowice
AP Malbork
0:3
Centrum Pelplin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Centrum Pelplin
3:0
KP II Starogard Gdański
Delta Miłoradz
2:2
Jurand Lasowice
Gryf Tczew
3:0*
AP Malbork
Start Kulice
3:2
xxxxxxxxxx xxxxxxx
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
xxxxxxxxxx xxxxxxx
1:1
Centrum Pelplin
Start Kulice
10:1
Jurand Lasowice
KP II Starogard Gdański
1:3
Gryf Tczew
AP Malbork
0:3*
Delta Miłoradz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Malbork
0:3*
Jurand Lasowice
Centrum Pelplin
3:1
Start Kulice
Gryf Tczew
7:0
xxxxxxxxxx xxxxxxx
Delta Miłoradz
0:3
KP II Starogard Gdański
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KP II Starogard Gdański
3:0*
AP Malbork
Centrum Pelplin
15:2
Jurand Lasowice
xxxxxxxxxx xxxxxxx
1:0
Delta Miłoradz
Gryf Tczew
6:0
Start Kulice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości