Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Brda Rytel
Pauza
Centrum Pelplin
1:2
GKS Sierakowice
Powiśle Rakowiec
2:4
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Amigo Przyjaźń
0:3
Grom Nowy Staw
Cartusia Kartuzy
0:2
Gryf Tczew
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Powiśle Rakowiec
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Pauza
GKS Sierakowice
3:1
Amigo Przyjaźń
Gryf Tczew
7:0
Grom Nowy Staw
Biało Zielone Gdańsk
0:3
Centrum Pelplin
Cartusia Kartuzy
2:2
Brda Rytel
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Centrum Pelplin
2:5
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Powiśle Rakowiec
1:4
Cartusia Kartuzy
Amigo Przyjaźń
2:4
Biało Zielone Gdańsk
Brda Rytel
1:2
Gryf Tczew
Grom Nowy Staw
8:2
GKS Sierakowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Centrum Pelplin
Cartusia Kartuzy
Pauza
Brda Rytel
2:0
Powiśle Rakowiec
Gryf Tczew
9:1
GKS Sierakowice
Biało Zielone Gdańsk
11:1
Grom Nowy Staw
Żuławy Nowy Dwór Gdański
7:1
Amigo Przyjaźń
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Brda Rytel
Amigo Przyjaźń
Pauza
Centrum Pelplin
1:4
Cartusia Kartuzy
Powiśle Rakowiec
0:7
Gryf Tczew
GKS Sierakowice
0:6
Biało Zielone Gdańsk
Grom Nowy Staw
0:11
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Grom Nowy Staw
Powiśle Rakowiec
Pauza
Brda Rytel
1:0
Centrum Pelplin
Gryf Tczew
1:0
Biało Zielone Gdańsk
Żuławy Nowy Dwór Gdański
11:0
GKS Sierakowice
Cartusia Kartuzy
6:0
Amigo Przyjaźń
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Gryf Tczew
GKS Sierakowice
Pauza
Centrum Pelplin
5:1
Powiśle Rakowiec
Amigo Przyjaźń
- : -
Brda Rytel
Grom Nowy Staw
1:6
Cartusia Kartuzy
Biało Zielone Gdańsk
2:0
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiśle Rakowiec
- : -
Amigo Przyjaźń
Brda Rytel
- : -
Grom Nowy Staw
Gryf Tczew
- : -
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Cartusia Kartuzy
- : -
GKS Sierakowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Centrum Pelplin
- : -
Gryf Tczew
GKS Sierakowice
- : -
Brda Rytel
Grom Nowy Staw
- : -
Powiśle Rakowiec
Biało Zielone Gdańsk
- : -
Cartusia Kartuzy
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Centrum Pelplin
- : -
Amigo Przyjaźń
Powiśle Rakowiec
- : -
GKS Sierakowice
Brda Rytel
- : -
Biało Zielone Gdańsk
Cartusia Kartuzy
- : -
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Amigo Przyjaźń
- : -
Gryf Tczew
Grom Nowy Staw
- : -
Centrum Pelplin
Biało Zielone Gdańsk
- : -
Powiśle Rakowiec
Żuławy Nowy Dwór Gdański
- : -
Brda Rytel
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości