Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Marcinki Kępno
Pauza
KS Kaliszanin
Pauza
Stal Pleszew
3:1
KKS Kalisz
AP Ostrzeszów
2:2
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
1:1
Astra Krotoszyn
Centra Ostrów Wielkopolski
2:3
Zieloni Koźminek
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Centra Ostrów Wielkopolski
Zieloni Koźminek
Pauza
Marcinki Kępno
0:3
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Astra Krotoszyn
0:3
AP Ostrzeszów
KKS Kalisz
3:1
KS Kaliszanin
Pogoń Nowe Skalmierzyce
3:1
Stal Pleszew
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Koźminek
Pauza
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Pauza
Stal Pleszew
1:1
Astra Krotoszyn
AP Ostrzeszów
3:3
Marcinki Kępno
KS Kaliszanin
1:2
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Centra Ostrów Wielkopolski
3:3
KKS Kalisz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Astra Krotoszyn
2:1
KS Kaliszanin
Pogoń Nowe Skalmierzyce
2:0
Centra Ostrów Wielkopolski
KKS Kalisz
3:8
Zieloni Koźminek
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
1:0
AP Ostrzeszów
Marcinki Kępno
5:2
Stal Pleszew
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KKS Kalisz
AP Ostrzeszów
Pauza
KS Kaliszanin
2:2
Marcinki Kępno
Stal Pleszew
2:1
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Centra Ostrów Wielkopolski
1:1
Astra Krotoszyn
Zieloni Koźminek
0:1
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Kalisz
Pauza
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Pauza
Marcinki Kępno
6:2
Centra Ostrów Wielkopolski
AP Ostrzeszów
0:0
Stal Pleszew
Astra Krotoszyn
5:3
Zieloni Koźminek
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
5:2
KS Kaliszanin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Astra Krotoszyn
Stal Pleszew
Pauza
Zieloni Koźminek
6:2
Marcinki Kępno
KKS Kalisz
4:5
Pogoń Nowe Skalmierzyce
KS Kaliszanin
3:1
AP Ostrzeszów
Centra Ostrów Wielkopolski
4:6
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Marcinki Kępno
Pauza
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Pauza
AP Ostrzeszów
1:1
Centra Ostrów Wielkopolski
Astra Krotoszyn
3:3
KKS Kalisz
Stal Pleszew
6:0
KS Kaliszanin
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
6:1
Zieloni Koźminek
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
KS Kaliszanin
Pauza
Zieloni Koźminek
- : -
AP Ostrzeszów
KKS Kalisz
5:7
Marcinki Kępno
Pogoń Nowe Skalmierzyce
6:0
Astra Krotoszyn
Centra Ostrów Wielkopolski
3:2
Stal Pleszew
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Ostrzeszów
Pauza
Astra Krotoszyn
Pauza
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
5:0
KKS Kalisz
Stal Pleszew
1:2
Zieloni Koźminek
KS Kaliszanin
0:2
Centra Ostrów Wielkopolski
Marcinki Kępno
2:4
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Stal Pleszew
Centra Ostrów Wielkopolski
Pauza
Zieloni Koźminek
4:5
KS Kaliszanin
KKS Kalisz
7:3
AP Ostrzeszów
Astra Krotoszyn
0:2
Marcinki Kępno
Pogoń Nowe Skalmierzyce
0:1
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości