Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Szlachta
0:3
Jantar Pawłowo
Wierzyca Stara Kiszewa
0:4
Styna Godziszewo
Brda Rytel
4:1
Kolejarz Chojnice
Wda Czarna Woda
2:4
Radunia II Stężyca
Korona Rywałd
2:0
KS Skorzewo
Victoria Kaliska
5:0
GKS Bobowo
KS Grabowo
0:6
Meteor Pinczyn
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wierzyca Stara Kiszewa
5:1
Wda Czarna Woda
Styna Godziszewo
2:2
KS Skorzewo
Meteor Pinczyn
5:0
Korona Rywałd
Kolejarz Chojnice
2:0
KS Grabowo
Jantar Pawłowo
4:1
Brda Rytel
Radunia II Stężyca
5:0
Victoria Kaliska
GKS Bobowo
2:5
MKP Szlachta
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Brda Rytel
0:2
GKS Bobowo
Victoria Kaliska
3:2
Wierzyca Stara Kiszewa
Wda Czarna Woda
1:4
Styna Godziszewo
Korona Rywałd
2:1
Kolejarz Chojnice
MKP Szlachta
1:4
Radunia II Stężyca
KS Skorzewo
0:8
Meteor Pinczyn
KS Grabowo
0:5
Jantar Pawłowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wierzyca Stara Kiszewa
1:3
MKP Szlachta
Wda Czarna Woda
2:2
Victoria Kaliska
GKS Bobowo
6:1
KS Grabowo
Jantar Pawłowo
2:0
Korona Rywałd
Radunia II Stężyca
4:2
Brda Rytel
Kolejarz Chojnice
2:2
KS Skorzewo
Styna Godziszewo
2:4
Meteor Pinczyn
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Brda Rytel
0:1
Wierzyca Stara Kiszewa
Korona Rywałd
0:1
GKS Bobowo
KS Grabowo
0:13
Radunia II Stężyca
KS Skorzewo
3:0
Jantar Pawłowo
Victoria Kaliska
3:0
Styna Godziszewo
Meteor Pinczyn
6:1
Kolejarz Chojnice
MKP Szlachta
2:0
Wda Czarna Woda
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wierzyca Stara Kiszewa
3:1
KS Grabowo
GKS Bobowo
3:2
KS Skorzewo
Victoria Kaliska
3:1
MKP Szlachta
Wda Czarna Woda
2:0
Brda Rytel
Jantar Pawłowo
2:2
Meteor Pinczyn
Styna Godziszewo
0:1
Kolejarz Chojnice
Radunia II Stężyca
4:0
Korona Rywałd
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Meteor Pinczyn
7:1
GKS Bobowo
Brda Rytel
0:6
Victoria Kaliska
KS Grabowo
3:0
Wda Czarna Woda
MKP Szlachta
4:1
Styna Godziszewo
Kolejarz Chojnice
1:4
Jantar Pawłowo
KS Skorzewo
3:3
Radunia II Stężyca
Korona Rywałd
1:3
Wierzyca Stara Kiszewa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Styna Godziszewo
5:0
Jantar Pawłowo
Wierzyca Stara Kiszewa
1:1
KS Skorzewo
Victoria Kaliska
3:1
KS Grabowo
Wda Czarna Woda
4:0
Korona Rywałd
MKP Szlachta
2:2
Brda Rytel
GKS Bobowo
4:2
Kolejarz Chojnice
Radunia II Stężyca
1:4
Meteor Pinczyn
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Meteor Pinczyn
4:1
Wierzyca Stara Kiszewa
Kolejarz Chojnice
1:5
Radunia II Stężyca
Korona Rywałd
0:3
Victoria Kaliska
Brda Rytel
0:2
Styna Godziszewo
KS Grabowo
3:2
MKP Szlachta
Jantar Pawłowo
6:1
GKS Bobowo
KS Skorzewo
3:3
Wda Czarna Woda
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Brda Rytel
2:2
KS Grabowo
Wda Czarna Woda
1:2
Meteor Pinczyn
Styna Godziszewo
5:1
GKS Bobowo
Wierzyca Stara Kiszewa
3:0
Kolejarz Chojnice
MKP Szlachta
5:2
Korona Rywałd
Victoria Kaliska
7:1
KS Skorzewo
Radunia II Stężyca
1:1
Jantar Pawłowo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Bobowo
2:3
Radunia II Stężyca
Meteor Pinczyn
2:4
Victoria Kaliska
Kolejarz Chojnice
4:2
Wda Czarna Woda
Korona Rywałd
3:3
Brda Rytel
Jantar Pawłowo
2:1
Wierzyca Stara Kiszewa
KS Skorzewo
7:0
MKP Szlachta
KS Grabowo
1:5
Styna Godziszewo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Szlachta
0:5
Meteor Pinczyn
Brda Rytel
1:3
KS Skorzewo
Wda Czarna Woda
2:0
Jantar Pawłowo
Styna Godziszewo
2:1
Radunia II Stężyca
Wierzyca Stara Kiszewa
2:2
GKS Bobowo
Victoria Kaliska
1:1
Kolejarz Chojnice
KS Grabowo
5:3
Korona Rywałd
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Meteor Pinczyn
2:2
Brda Rytel
Korona Rywałd
1:5
Styna Godziszewo
KS Skorzewo
6:1
KS Grabowo
GKS Bobowo
3:1
Wda Czarna Woda
Jantar Pawłowo
1:10
Victoria Kaliska
Radunia II Stężyca
1:1
Wierzyca Stara Kiszewa
Kolejarz Chojnice
3:0
MKP Szlachta
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejarz Chojnice
1:0
Brda Rytel
GKS Bobowo
2:4
Victoria Kaliska
Meteor Pinczyn
5:0
KS Grabowo
Styna Godziszewo
4:0
Wierzyca Stara Kiszewa
Jantar Pawłowo
6:2
MKP Szlachta
Radunia II Stężyca
4:1
Wda Czarna Woda
KS Skorzewo
11:2
Korona Rywałd
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Szlachta
2:4
GKS Bobowo
Brda Rytel
0:1
Jantar Pawłowo
Wda Czarna Woda
0:3
Wierzyca Stara Kiszewa
Korona Rywałd
0:4
Meteor Pinczyn
KS Skorzewo
5:3
Styna Godziszewo
Victoria Kaliska
3:3
Radunia II Stężyca
KS Grabowo
2:4
Kolejarz Chojnice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Meteor Pinczyn
2:3
KS Skorzewo
Kolejarz Chojnice
3:0
Korona Rywałd
GKS Bobowo
3:2
Brda Rytel
Jantar Pawłowo
3:0
KS Grabowo
Radunia II Stężyca
4:1
MKP Szlachta
Styna Godziszewo
3:1
Wda Czarna Woda
Wierzyca Stara Kiszewa
0:1
Victoria Kaliska
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Meteor Pinczyn
4:0
Styna Godziszewo
Brda Rytel
1:1
Radunia II Stężyca
MKP Szlachta
1:5
Wierzyca Stara Kiszewa
Korona Rywałd
2:2
Jantar Pawłowo
KS Skorzewo
2:3
Kolejarz Chojnice
Victoria Kaliska
5:0
Wda Czarna Woda
KS Grabowo
2:3
GKS Bobowo
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Wda Czarna Woda
4:0
MKP Szlachta
Styna Godziszewo
2:0
Victoria Kaliska
Wierzyca Stara Kiszewa
4:3
Brda Rytel
Radunia II Stężyca
9:0
KS Grabowo
Jantar Pawłowo
6:1
KS Skorzewo
Kolejarz Chojnice
0:2
Meteor Pinczyn
GKS Bobowo
7:1
Korona Rywałd
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Meteor Pinczyn
7:0
Jantar Pawłowo
Brda Rytel
3:4
Wda Czarna Woda
MKP Szlachta
3:4
Victoria Kaliska
Kolejarz Chojnice
2:3
Styna Godziszewo
Korona Rywałd
2:1
Radunia II Stężyca
KS Skorzewo
7:3
GKS Bobowo
KS Grabowo
5:2
Wierzyca Stara Kiszewa
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Bobowo
0:3
Meteor Pinczyn
Wierzyca Stara Kiszewa
2:2
Korona Rywałd
Jantar Pawłowo
1:1
Kolejarz Chojnice
Styna Godziszewo
3:1
MKP Szlachta
Victoria Kaliska
4:1
Brda Rytel
Wda Czarna Woda
5:2
KS Grabowo
Radunia II Stężyca
4:1
KS Skorzewo
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Meteor Pinczyn
4:0
Radunia II Stężyca
Brda Rytel
3:2
MKP Szlachta
Kolejarz Chojnice
1:1
GKS Bobowo
Korona Rywałd
0:2
Wda Czarna Woda
Jantar Pawłowo
1:1
Styna Godziszewo
KS Skorzewo
4:2
Wierzyca Stara Kiszewa
KS Grabowo
0:4
Victoria Kaliska
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Szlachta
3:1
KS Grabowo
Styna Godziszewo
5:1
Brda Rytel
Wierzyca Stara Kiszewa
0:3
Meteor Pinczyn
Wda Czarna Woda
2:2
KS Skorzewo
GKS Bobowo
2:2
Jantar Pawłowo
Radunia II Stężyca
2:0
Kolejarz Chojnice
Victoria Kaliska
6:2
Korona Rywałd
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejarz Chojnice
3:2
Wierzyca Stara Kiszewa
Meteor Pinczyn
5:1
Wda Czarna Woda
Jantar Pawłowo
2:3
Radunia II Stężyca
KS Skorzewo
1:3
Victoria Kaliska
Korona Rywałd
2:1
MKP Szlachta
GKS Bobowo
1:3
Styna Godziszewo
KS Grabowo
1:4
Brda Rytel
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Szlachta
0:4
KS Skorzewo
Wierzyca Stara Kiszewa
1:7
Jantar Pawłowo
Brda Rytel
2:0
Korona Rywałd
Wda Czarna Woda
2:4
Kolejarz Chojnice
Styna Godziszewo
2:3
KS Grabowo
Victoria Kaliska
1:2
Meteor Pinczyn
Radunia II Stężyca
6:1
GKS Bobowo
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Bobowo
3:1
Wierzyca Stara Kiszewa
Meteor Pinczyn
3:0*
MKP Szlachta
Kolejarz Chojnice
3:2
Victoria Kaliska
Jantar Pawłowo
7:0
Wda Czarna Woda
Korona Rywałd
2:3
KS Grabowo
KS Skorzewo
2:4
Brda Rytel
Radunia II Stężyca
- : -
Styna Godziszewo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości