Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Środa Wielkopolska
0:1
Mieszko Gniezno
Nielba Wągrowiec
2:3
KP Starogard Gdański
Grom Nowy Staw
0:4
KKS Kalisz
Kotwica Kołobrzeg
4:2
JKS Jarota Jarocin
Unia Janikowo
3:0
Bałtyk Gdynia
Sokół Kleczew
2:1
Bałtyk Koszalin
Radunia Stężyca
5:1
Górnik Konin
Pogoń II Szczecin
4:1
Gwardia Koszalin
Chemik Police
0:2
Świt Skolwin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Gdynia
0:4
JKS Jarota Jarocin
Bałtyk Koszalin
1:1
Radunia Stężyca
Unia Janikowo
1:1
Chemik Police
KP Starogard Gdański
1:0
Grom Nowy Staw
Górnik Konin
0:2
Polonia Środa Wielkopolska
Mieszko Gniezno
4:0
Pogoń II Szczecin
Gwardia Koszalin
2:2
Nielba Wągrowiec
KKS Kalisz
3:1
Kotwica Kołobrzeg
Świt Skolwin
4:0
Sokół Kleczew
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Środa Wielkopolska
0:0
Bałtyk Koszalin
Pogoń II Szczecin
2:1
Górnik Konin
Grom Nowy Staw
3:0
Gwardia Koszalin
Nielba Wągrowiec
0:1
Mieszko Gniezno
Kotwica Kołobrzeg
0:2
KP Starogard Gdański
Chemik Police
1:0
Bałtyk Gdynia
Radunia Stężyca
0:0
Świt Skolwin
Sokół Kleczew
2:0
Unia Janikowo
JKS Jarota Jarocin
3:3
KKS Kalisz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
1:2
Pogoń II Szczecin
KP Starogard Gdański
0:1
JKS Jarota Jarocin
Górnik Konin
1:1
Nielba Wągrowiec
Chemik Police
1:1
Sokół Kleczew
Gwardia Koszalin
0:2
Kotwica Kołobrzeg
Unia Janikowo
0:1
Radunia Stężyca
Bałtyk Gdynia
1:2
KKS Kalisz
Mieszko Gniezno
2:1
Grom Nowy Staw
Świt Skolwin
3:1
Polonia Środa Wielkopolska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Nowy Staw
1:3
Górnik Konin
Nielba Wągrowiec
1:2
Bałtyk Koszalin
Kotwica Kołobrzeg
5:1
Mieszko Gniezno
Sokół Kleczew
2:0
Bałtyk Gdynia
Polonia Środa Wielkopolska
6:0
Unia Janikowo
KKS Kalisz
1:0
KP Starogard Gdański
JKS Jarota Jarocin
0:0
Gwardia Koszalin
Pogoń II Szczecin
1:1
Świt Skolwin
Radunia Stężyca
2:1
Chemik Police
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
2:2
Grom Nowy Staw
Gwardia Koszalin
0:2
KKS Kalisz
Górnik Konin
1:2
Kotwica Kołobrzeg
Chemik Police
0:2
Polonia Środa Wielkopolska
Unia Janikowo
4:3
Pogoń II Szczecin
Mieszko Gniezno
3:1
JKS Jarota Jarocin
Sokół Kleczew
0:2
Radunia Stężyca
Bałtyk Gdynia
1:0
KP Starogard Gdański
Świt Skolwin
0:0
Nielba Wągrowiec
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń II Szczecin
2:1
Chemik Police
Grom Nowy Staw
0:0
Świt Skolwin
Kotwica Kołobrzeg
2:0
Bałtyk Koszalin
Nielba Wągrowiec
1:4
Unia Janikowo
KP Starogard Gdański
3:0
Gwardia Koszalin
JKS Jarota Jarocin
1:2
Górnik Konin
KKS Kalisz
1:0
Mieszko Gniezno
Radunia Stężyca
1:0
Bałtyk Gdynia
Polonia Środa Wielkopolska
2:3
Sokół Kleczew
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Kleczew
1:0
Pogoń II Szczecin
Unia Janikowo
3:3
Grom Nowy Staw
Chemik Police
2:0
Nielba Wągrowiec
Mieszko Gniezno
5:1
KP Starogard Gdański
Bałtyk Koszalin
1:0
JKS Jarota Jarocin
Radunia Stężyca
1:1
Polonia Środa Wielkopolska
Świt Skolwin
3:1
Kotwica Kołobrzeg
Bałtyk Gdynia
0:2
Gwardia Koszalin
Górnik Konin
0:1
KKS Kalisz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń II Szczecin
0:4
Radunia Stężyca
Grom Nowy Staw
1:2
Chemik Police
Nielba Wągrowiec
2:1
Sokół Kleczew
Polonia Środa Wielkopolska
1:2
Bałtyk Gdynia
KP Starogard Gdański
0:2
Górnik Konin
Kotwica Kołobrzeg
2:3
Unia Janikowo
Gwardia Koszalin
0:2
Mieszko Gniezno
JKS Jarota Jarocin
0:1
Świt Skolwin
KKS Kalisz
4:1
Bałtyk Koszalin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
0:0
KP Starogard Gdański
Górnik Konin
2:3
Gwardia Koszalin
Unia Janikowo
2:0
JKS Jarota Jarocin
Sokół Kleczew
1:1
Grom Nowy Staw
Świt Skolwin
1:0
KKS Kalisz
Bałtyk Gdynia
0:1
Mieszko Gniezno
Radunia Stężyca
3:0
Nielba Wągrowiec
Polonia Środa Wielkopolska
2:0
Pogoń II Szczecin
Chemik Police
0:4
Kotwica Kołobrzeg
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Starogard Gdański
1:1
Świt Skolwin
Nielba Wągrowiec
4:1
Polonia Środa Wielkopolska
Grom Nowy Staw
0:5
Radunia Stężyca
JKS Jarota Jarocin
0:1
Chemik Police
Gwardia Koszalin
2:0
Bałtyk Koszalin
Mieszko Gniezno
3:0
Górnik Konin
Kotwica Kołobrzeg
1:0
Sokół Kleczew
KKS Kalisz
3:3
Unia Janikowo
Pogoń II Szczecin
3:0
Bałtyk Gdynia
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Janikowo
0:3
KP Starogard Gdański
Bałtyk Koszalin
1:4
Mieszko Gniezno
Sokół Kleczew
1:2
JKS Jarota Jarocin
Świt Skolwin
1:0
Gwardia Koszalin
Polonia Środa Wielkopolska
4:1
Grom Nowy Staw
Chemik Police
0:3
KKS Kalisz
Bałtyk Gdynia
3:4
Górnik Konin
Radunia Stężyca
6:2
Kotwica Kołobrzeg
Pogoń II Szczecin
- : -
Nielba Wągrowiec
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Nowy Staw
2:0
Pogoń II Szczecin
KP Starogard Gdański
2:1
Chemik Police
Gwardia Koszalin
1:6
Unia Janikowo
Górnik Konin
1:2
Bałtyk Koszalin
Mieszko Gniezno
1:0
Świt Skolwin
Nielba Wągrowiec
2:4
Bałtyk Gdynia
JKS Jarota Jarocin
0:0
Radunia Stężyca
Kotwica Kołobrzeg
3:0
Polonia Środa Wielkopolska
KKS Kalisz
2:1
Sokół Kleczew
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Gdynia
0:0
Bałtyk Koszalin
Nielba Wągrowiec
2:1
Grom Nowy Staw
Unia Janikowo
2:1
Mieszko Gniezno
Sokół Kleczew
0:0
KP Starogard Gdański
Świt Skolwin
2:2
Górnik Konin
Polonia Środa Wielkopolska
1:1
JKS Jarota Jarocin
Chemik Police
4:0
Gwardia Koszalin
Pogoń II Szczecin
0:1
Kotwica Kołobrzeg
Radunia Stężyca
0:0
KKS Kalisz
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Nowy Staw
2:1
Bałtyk Gdynia
Górnik Konin
0:1
Unia Janikowo
KP Starogard Gdański
0:1
Radunia Stężyca
Mieszko Gniezno
2:2
Chemik Police
JKS Jarota Jarocin
1:1
Pogoń II Szczecin
Kotwica Kołobrzeg
4:1
Nielba Wągrowiec
KKS Kalisz
2:0
Polonia Środa Wielkopolska
Bałtyk Koszalin
0:5
Świt Skolwin
Gwardia Koszalin
2:1
Sokół Kleczew
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Radunia Stężyca
2:2
Gwardia Koszalin
Grom Nowy Staw
0:1
Kotwica Kołobrzeg
Unia Janikowo
6:1
Bałtyk Koszalin
Sokół Kleczew
0:1
Mieszko Gniezno
Nielba Wągrowiec
2:1
JKS Jarota Jarocin
Polonia Środa Wielkopolska
1:1
KP Starogard Gdański
Pogoń II Szczecin
1:2
KKS Kalisz
Bałtyk Gdynia
0:3
Świt Skolwin
Chemik Police
3:0
Górnik Konin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Starogard Gdański
- : -
Pogoń II Szczecin
Bałtyk Koszalin
- : -
Chemik Police
Kotwica Kołobrzeg
- : -
Bałtyk Gdynia
Gwardia Koszalin
- : -
Polonia Środa Wielkopolska
KKS Kalisz
- : -
Nielba Wągrowiec
Mieszko Gniezno
- : -
Radunia Stężyca
Świt Skolwin
- : -
Unia Janikowo
JKS Jarota Jarocin
- : -
Grom Nowy Staw
Górnik Konin
- : -
Sokół Kleczew
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości